بیوگرافی کالین بالینگر

بیوگرافی کالین بالینگر

سفرهای هیجان انگیز به نقاط دور از دسترس طبیعت، جاده‌ها را رها کرده و با تمام حس هایتان به ماجراجویی های خیره کننده

امیر آمون | ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ |

کالین بالینگر یکی از افراد بسیار مشهور است و در زمینه خوانندگی و بازیگری فعالیت های زیادی را داشته و از این رو افراد زیادی هم او را می شناسند.

کالین بالینگر یک کمدین ، بازیگر ، خواننده و یک یوتیوبر آمریکایی می باشد که تا به حال فعالیت های زیادی را در تمام این زمینه ها داشته است وی از کودکی به موسیقی علاقه‌ مند شد و در همان زمان کودکی هم عاشق تئاتر شد و او می‌ خواست یک کار هیجان انگیز انجام دهد و این موضوع برای او بسیار پر اهمیت بود و در نهایت او توانست وارد حرفه ی بازیگری شود و در این زمینه به فعالیت های گسترده ای پرداخته است.

این بازیگر ، خواننده و کمدین آمریکایی تا به حال در اخبار و رسانه ها حاشیه ای درباره او وجود نداشته است و از این رو‌ می توانیم او را به عنوان یک فرد معروف بی حاشیه تلقی کنیم و این موضوع بسیار کم در بین افراد مشهور پیش می آید که حاشیه ای به همراه نداشته باشند.

یوتیوب کالین بالینگر

یوتیوب کالین بالینگر

برای پیدا کردن چنل یوتیوب کالین بالینگر او شما می توانید به پیج اینستاگرامش مراجعه کنید و از طریق لینک قرار داده شده از بیو اینستاگرامش وارد چنل او در یوتیوب شوید و یا این که می توانید نام وی را در برنامه یوتیوب سرچ کنید تا چنل وی را پیدا کنید و تمام ویدیو های او را تماشا کنید و آدرس چنل یوتیوب کالین بالینگر mirandasings می باشد.

پیج اینستاگرام کالین بالینگر

پیج اینستاگرام کالین بالینگر

تمام افراد مشهور در اینستاگرام فعالیت هایی را دارند و اینستاگرام کالین بالینگر هم فعالیت بسیار گسترده ای دارد و به طوری که پیج اینستاگرام او حدود ۷.۴ میلیون دنبال کننده دارد و تعداد پست های اشتراکی او ۲.۸۷۱ پست است که معمولا پست های او مربوط به عکس او با فرزندانش است و از این رو ‌شما می توانید برای پیدا کردن پیج اینستاگرام او نام Coleen را در اینستاگرام خود سرچ‌ کنید تا وارد پیج اصلی او با تیک‌ آبی شوید و به همین روش پیج او را در اختیار داشته باشید.

درآمد کالین بالینگر

درآمد کالین بالینگر

کالین یکی از افرادی است که در زمینه های متعددی فعالیت می کند و درآمد تمام این مشاغل بسیار بالا می باشد و به همین دلیل درآمد کالین هم بسیار بالا است و او در هفته ی اولین با فروش در گیشه در موزیکال از ۳۵۸،۷۸۳ دلار درآمد او افزایش یافت و به ۹۳۸،۰۸۷ دلار رسید و روند صعودی آن ها ادامه داشت که درآمد او از موزیک در سال ۲۰۱۹ بود.

این بازیگر کلیپ های زیادی را از خود منتشر کرده است و بیشترین کلیپ های او در یوتیوب منتشر شده است و تعدادی از‌کلیپ های این بازیگر در اینستاگرام هم وجود دارد از این رو‌شما می توانید برای دیدن این کلیپ ها به سایت های معتبر و فضا های مجازی مراجعه کنید تا کلیپ های او را مشاهده کنید.

محل زندگی کالین بالینگر

محل زندگی کالین بالینگر

این هنرمند آمریکایی در سال ۲۰۱۰ به شهر نیویورک رفت تا فرصت های اجرایی خود را دنبال کند و اما در سال ۲۰۱۲ به دلیل طرفدارن زیاد او در یوتیوب که در شهر لس آنجلس زندگی‌ می‌ کردند و او به این شهر نقل مکان کرد و پس از آن ساکن آن جا شد و کالین یکی از بازیگران بسیار معروفی است که طرفداران او در فضای مجازی هم بسیار بالا است.

کالین بالینگر با جاشوا ایوانز در کالیفرنیا ازدواج کرد و اکنون هم صاحب همسر و فرزند می باشد که شما می توانید تمام عکس های او با خانواده اش را از طریق اینستاگرامش‌ مشاهده کنید و شما می توانید با سرچ کردن کالین بالینگر اطلاعات جامع و کاملی را درباره زندگینامه او کسب کنید و درباره بچه ی کالین بالینگر که او به تازگی صاحب فرزند های دو‌قلو شده است.