بیوگرافی سرنا امینی

بیوگرافی سرنا امینی

سرنا امینی serena-amini فارغ التحصیل کارشناسی عکاسی دیجیتال می‌ باشد و با انتشار ویدیو های طنز در فضای مجازی به شهرت رسید و تنوع زیادی در خود دارد

امیر آمون | ۴ شهریور ۱۴۰۲ |

سرنا امینی متولد ۲۸ دی ماه ۱۳۷۲ در مشهد است و واینر و چهره اینستاگرامی است و سرنا امینی فرزند سوم خانواده است و یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد و خواهرش به اسم سلین امینی میکاپ آرتیست می باشد.

فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ وقتی ۲۶ ساله بود با ساخت دابسمش از کار های فردین جهانشیری هنرمند تربت حیدریه شروع کرد که آن زمان تنها ۲۴ نفر فالوور داشت و با تشویق خانواده ساخت کلیپ را شروع کرد تا اینکه چند ماه بعد با فالوور های میلیونی چهره اش شناخته تر شد.

در بین خواننده ها از دوران دبیرستان صدای علی عبدالمالکی را گوش می کردم و بهترین اتفاق هم فالوو کردنم توسط ایشون بود.

اسفند ماه ۱۴۰۰ انتشار ویدیویی از رقص عربی یک دختر خانم در فضای مجازی با تیتر های لو رفتن رقص سرنا امینی در اینستاگرام بسیار وایرال شد و چند روز بعد خانم امینی در یک لایو اینستاگرامی با گریه و ناراحتی اعلام کرد من یک زن متاهل و مادرم و هیچ وقت همچین کاری نمی کنم و در نهایت این چهره محبوب اینستاگرامی با حضور در پلیس فتا و ثبت شکایت توانست موضوع را اثبات کرده و خود را از تبعات این شباهت تبرئه کند.

ازدواج و پسر سرنا امینی

ازدواج و پسر سرنا امینی

سرنا امینی سال ۱۳۹۲ وقتی ۲۰ سالش بود با همسرش امین شهری ازدواج کرد که ایشونم هم در برخی کلیپ هایش گاهی بازی می کند و ثمره این زندگی یک فرزند پسر است و زمانی که توی عکاسی کار می کرد یه خانمی کار طراحی عکس عروس و داماد انجام می داد که ایشان همسایه شوهرم اینا بودند و از طرف ایشون کاملا سنتی به خانواده همسرم معرفی شدم و به خواستگاریم آمدند و بعد از دو سه جلسه ازدواج کردیم.

علاقه و رشته تحصیلی سرنا امینی

علاقه و رشته تحصیلی سرنا امینی

از دوره نوجوانی به عکاسی علاقه‌مند شد تا حدی که در دوران دبیرستان به عنوان عکاس در مجالس فعالیت می‌ کرد و در همین رشته تحصیل کرد و با وجود اینکه در این زمینه فعالیت نمی ‌کند اما آموخته هایی که در رشته عکاسی کسب کرده است در کارش مفید است و تحصیل کرده رشته عکاسی دیجیتال است که با ویدیو های طنز در فضای مجازی مشهور شد و حالا پیشنهاد بازیگری حرفه ای دارد و یک مادر هم است.

بازیگران مورد علاقه سرنا امینی

بازیگران مورد علاقه سرنا امینی

از بین بازیگران ایرانی بازی نوید محمدزاده و بهرام افشاری و حامد بهداد علاقه‌مند هستم و در بازیگران هندی هم طرفدار کاجول و شاهرخ خان و سلمان خان هستم و در بین خانم های ایرانی هم ترانه علیدوستی و پریناز ایزدیار را خیلی دوست دارم.

قبل شروع به ساخت کلیپ از زمان دبیرستان به عنوان عکاس فعالیت ام را شروع کردم و بیشتر در مجالس مختلف از جمله عروسی ها کار عکاسی می کردم.

ایشان یکی از استعداد های بازیگری بوده که به صورت آزاد و در شبکه های اجتماعی اقدام به ساخت کلیپ های طنز می کند و از این طریق توانسته مورد توجه کاربران قرار بگیرد و در حال حاصر پیج های اینستاگرام و یوتیوب او دنبال کننده های زیادی را به دست اورده است.

صفر تا صد ایده تا ادیت کلیپ هایم را خودم انجام می دهم و البته همسرم هم کمک می کند اما تمام ایده را خودم می نویسم و شاخ و برگ بهش می دهم.

فعالیت در اینستاگرام سرنا امینی

فعالیت در اینستاگرام سرنا امینی

سال ۹۸ با دیدن کلیپ های فردین جهانشیری به این فکر افتاد که می ‌تواند با دابسمش و کلیپ های طنز مخاطبین زیادی جذب کند و بعد از گذشت ۲ سال نزدیک به ۶ میلیون فالور جذب کرده است و درآمد بسیار بالایی از طریق تبلیغات کسب می‌ کند.

سرنا امینی فعالیت خود در فضای مجازی را مدت زیادی نیست که آغاز کرده است او در ابتدا با انتشار ویدیو های طنز و دابسمش در صفحه شخصی خود مورد استقبال قرار گرفت او کلیپ های زیادی دارد و در کلیپ های خود به بررسی مسائل و مشکلات جامعه اما به سبک طنز می می ‌پردازد.

آدرس پیج اصلی اینستاگرام سرنا امینی serna_amini@است و بیشتر پست های او به صورت ویدیویی است که کار های طنز خودش است.

قبل از شروع به ساخت ویدیو ها در اینستاگرام به عنوان مربی رشته ایروبیک تدریس می کرد و همیشه حسرت اینکه بازیگر بشود را داشت.

فعالیت در یوتیوب سرنا امینی

فعالیت در یوتیوب سرنا امینی

سرنا امینی در یوتیوب نزدیک به ۱۰۰ هزار مشترک دارد و با میزان بازدید چند ده میلیونی ویدیو هایش قطعا درآمد بسیار بالایی از این طریق کسب می‌ کند و نزدیک به ۴۲ میلیون بار ویدیو هایش در سایت یوتیوب مشاهده شده است.

بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی معتقدند که او استعدادش در ساخت فیلم های کمدی بیشتر از برخی از کارگردان های حرفه ای سینما است و کلیپ های ساخت او در گوگل به ترند تبدیل می شود که نشان دهنده علاقمند بودن بسیاری از مردم به کلیپ های او است.