بیوگرافی آتوسا مدگل

بیوگرافی آتوسا مدگل

آتوسا مدگل atoosa madgal فعالیتش در زمینه موزیک و سبک رپ آهنگ های زیادی منتشر کرده و در بسیاری از این آهنگ ها او با خوانندگان دیگر همکاری داشته است

امیر آمون | ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ |

او یکی از خوانندگان رپ فارسی است و آتوسا که یه مدگل معروف است و متولد ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۷۴ می‌ باشد و او از دوران کودکی به موزیک علاقه زیادی داشته و همین باعث شده تا درسش را در ایران بیش از مقطع پیش دانشگاهی ادامه ندهد و او بعد از مهاجرت به دبی در همان جا شروع به تحصیل در رشته مدیریت مهندسی کرد که نمرات بالایی هم همیشه در این زمینه کسب می‌ کرد و مدگل به کلاس‌ های آواز سنتی و موسیقی می‌ رفت اما به دلیل نداشتن علاقه به آن‌ ها ادامه نداد و او با تمام محدودیت‌ هایی که برای خوانندگی در ایران بود و به عنوان یک خواننده رپ زیرزمینی شناخته می‌ شد و توانست با گروهی آشنا شود و با همکاری در آن گروه به عنوان یک خواننده موفق شناخته شود.

خانواده او مشوق او در زمینه موسیقی بودند ودر این مسیر کنار او بودند تا بتواند به هدف خود برسد و. مدگل از آهنگسازی و ترانه سرایی وارد موسیقی شد و سپس شروع به خوانندگی کرد و او بیشتر در پشت صحنه به آهنگسازی یا بیت سازی مشغول بوده است و او اکنون ساکن فرانسه در شهر پاریس است و به آهنگسازی و خوانندگی مشغول است.

رابطه مدگل با جیدال

رابطه مدگل با جیدال

جیدال سال‌ ها است که با مدگل در رابطه می‌ باشد و آن دو نزدیک به ۷ سال است که در کنار هم می‌ باشند و آشنایی و شروع رابطه علی جیدال و آتوسا این‌گونه بود که آن دو در یک دورهمی که مدگل برگزار کرده بود و دوستان خود را دعوت می‌ کند و یکی از دوستان مشترک بین او و علی جیدال تصمیم می‌ گیرد که با علی به این مهمانی برود و در آخر مهمانی آتوسا شروع به نواختن گیتار و خوانندگی کرد که برای علی قابل توجه و جذاب بود ولی در حال حاضر ان دو از هم جدا شده‌ اند و تنها دوستان صمیمی هم هستند.

آهنگ‌ های معروف مدگل

آهنگ‌ های معروف مدگل

این خواننده آهنگ‌ های بسیار زیادی را خوانده که توانسته با توجه به استعداد خود در خوانندگی مشهور شود و آهنگ‌ های آن مورد استقبال قرار گیرند و از جمله آهنگ‌ هایی که توانست بازخورد خوبی را از مردم بگیرد و می‌توانیم به آهنگ آیت الترپ به همراه عرفان پایدار و آهنگ‌ های این آلبوم اشاره کنیم.

  • زیبای وحشی
  • آیت آلترپ
  • الماس
  • سرنوشت
  • بنفش
  • دیگه دیره

یوتیوب مدگل

یوتیوب مدگل

ممکن است بارها در یوتیوب مدگل را دیده باشید و کیپ‌ های او را مشاهده کرده باشید و او یوتیوبر بسیار حرفه‌ ای به حساب می‌ آید و گذاشتن کلیپ در یوتیوب علاقه زیادی دارد و او علاوه بر کلیپ‌ هایی که به سوالات هوادارانش پاسخ می‌ دهد و کلیپ‌های زیادی با موضوعات مختلف مانند آرایشگری ، آشپزی ، چالش‌ های مختلف و حتی کلیپ‌ های خنده دار منتشر کرده است.

درآمد مدگل

درآمد مدگل

این خواننده با فعالیت‌ های بسیار خود و برگزاری کنسرت‌ های مختلف توانسته به درآمد خوبی دست پیدا کند و همین‌طور به نظر می رسد که با تبلیغات مختلفی که خود در اینستاگرام انجام می‌ دهد و درآمد دیگری هم برای خود برای دست آورده که به نظر می رسد یکی از افراد موفق و ثروتمند است و مدتی است شنیده می‌ شود که او در حال تبلیغ بازی انفجار است و از این راه کسب درآمد می‌ کند.

اینستاگرام مدگل فعالیت می‌ کنند گفت‌و‌گو هایی با این خواننده انجام داده‌ اند وو. مدگل در خیلی از مصاحبه‌ ها درباره زندگی‌ اش و علاقه‌ ای که به حرفه موسیقی و خوانندگی دارد و فراز و نشیب‌ هایی که در این حرفه تجربه کرده است و اهدافش برای آینده و خیلی از موضوعات دیگر صحبت کرده است.

بسیاری معنقدند که مدگل با همکاری گروه پایدار توانست به شهرت برسد و بهتر است بگوییم که مدگل در ابتدا فعالیت خود را با گروه پایدار شروع کرد و زمانی که به معروفیت خوبی رسید و از گروه پایدار جدا شد.

پدر و مادر حامی او در مسیر موسیقی و خوانندگی بودند و مخالفتی با ارتباط او با جیدال نداشتند و این موضوع را هم باید افزود که خانواده آتوسا هم اکنون در پاریس زندگی می‌ کنند و فاصله زیادی با او ندارند.

فعالیت‌ های مدگل

فعالیت‌ های مدگل

او به عنوان یکی از خواننده‌ های زن موسیقی ایرانی زیرزمینی و مسلط به زبان انگلیسی بوده و آهنگ‌ های انگلیسی و فرانسوی بسیاری را کاور کرده است و او حتی با آوریل خواننده سرشناس خارجی عکسی را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

او در گذشته با تارا صلاحی همکاری داشته که بیشتر به صورت همخوانی و مهم‌تر از آن کار تهیه کنندگی آهنگ‌ های او را بر عهده داشته است و از همکاری قدیمی آن‌ ها می‌ توانیم به hamartia اشاره کنیم که به گفته خود او یکی از بهترین کار هایش به حساب می‌ آید.

و درباره همکاری‌ هایی که با گروه پایدار داشته است می‌ توانیم به آهنگ الماس در آلبوم آیت الترپ و سرنوشت اشاره کنیم که هر دو از پرمخاطب‌ ترین و جذاب‌ ترین آهنگ‌ های گروه پایدار و آتوسا اشاره کرد.